RESTAURACJA "CYKADA"

Restauracja to wyjątkowe miejsce, które powinno przyciągać i wprowadzać nas w pogodny nastrój. Zachęcać do rozmów w gronie rodziny i przyjaciół. Taki właśnie klimat chcieliśmy osiągnąć projektując nową salę w hotelu "Cykada" znajdującym się w Jajkowie, kilka kilometrów od Brodnicy. W tym projekcie postawiliśmy na świeżość i witalność co widać na zdjęciach powyżej. Ten efekt zapewnił nam błękitny kolor ścian oraz podłoga wyłożona płytkami w kolorze dębowym. Całość uzupełniliśmy żółtymi lampami nadającymi ciekawy detal temu pomieszczeniu oraz klimatyczne zdjęcia lasu w białych ramach o różnej grubości.

HOTEL "STORK" (4 ETAP) W BRODNICY

Hotel "Stork" w Brodnicy zaczął działać w 2013 roku. Jednak ze względów natury logistycznej nie wszystkie piętra budynku udało się wykończyć od razu. Już w trakcie działania całego kompleksu nasze biuro na podstawie analiz przeprowadzonych wraz z managerami hotelu zaprojektowało 4 etap projektu. Aby zwiększyć możliwości hotelu zaproponowaliśmy oprócz nowych pokoi hotelowych również strefę siłowni wraz z jacuzzi, pokój klubowy oraz nową kameralną salę konferencyjną przeznaczoną zarówno do spotkań biznesowych jak i rodzinnych uroczystości. Projekt mimo nowego podejścia uwzględniał dostosowanie się do pozostałych pięter obiektu aby calość była spójna i czytelna dla gości.     

PROJEKT WNĘTRZ HOTELU "STORK" W BRODNICY

W 2013 roku nasze biuro otrzymało zlecenie zaprojektowania w starym budynku Spółdzielni Pracy Inwalidów, hotelu majacego spełnić funkcje zarówno noclegowe jak i eventowe. Hotel miał również spełniać funkcje biznesowe i posiadać nieduże sale konferencyjne. Najtrudniejszym zadaniem było całkowite przeprojektowanie funkcji obiektu tak aby dostosować ją do standardu 3 gwazdkowego hotelu. Nasz projekt przewidywał w pierwszym etapie 21 pokoi hotelowych w tym 1, 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamenty o wyższym standardzie. Oprócz pokoi w budynku zaprojektowalismy rónież: strefę wejściową wraz z pomieszczeniami technicznymi, główną salę bankietową, restaurację, pomieszczenia biurowe dla personelu oraz właściciela hotelu i nieduże sale konferencyjne. 

DOM JEDNORODZINNY WE WROCŁAWIU

Dom we Wrocławiu projektowaliśmy dla 4 osobowej rodziny. Nasi klieńci chcieli aby był on pogodny, ciepły i kolorowy. W naszym projekcie postawiliśmy na świeże i wesołe kolory takie jak jasna zieleń oraz ciepły żółty nawiązując do kolorów wiosny i lata. Projekt ten zawiera wiele ciekawych elementów takich jak min. 8 osobowy, dębowy stół, który po rozłożeniu może pomieścić 20 gości. 

MIESZKANIE NA WARSZAWSKIM WRZECIONIE

Nieduże mieszkanie na Warszawskim Wrzecionie to przyklad że ciekawe i przystulne wnętrza nie muszą charakteryzować się dużą powierzchnią. Odrobina żywych kolorów takich jak w tym przypadku żółty oraz turkusowy w polączeniu z bielą i szarością ścian i wiekszości elementów dają w efekcie nowoczesny i świeży efekt, który może się spodobać nie tylko młodszym pokoleniom.